Historia metamorfozy

Ewelina 20 kg w 6 miesięcy!

Zobaczyłam komentarz mojej koleżanki pod waszym postem i podpytałam ją na czym to polega i od razu zdecydowałam się do was napisać!

Chciałam zmian w swoim życiu (w wadze -20kg), aby poczuć się jak kobieta. Nie jak gruba, nieatrakcyjna baba- jaką byłam do tej pory. Chciałam uzyskać mniejszy rozmiar, normalnie ubrać i zasznurować buty, wyjść z domu na codzienny spacer bez zadyszki. To wszystko osiągnęłam dzięki Moni i programowi!

Jednak miałam obawy, że nie poradzę sobie, że moja waga nie pójdzie w dół, a wydam kasę na próżno, gdyż nigdy nie współpracowałam z trenerem online. Moja transformacja nie szła na początku tak jakbym chciała, były momenty zwątpienia- zwłaszcza kiedy waga nie pokazywała mniejszej cyfry, ale małymi kroczkami szłam i idę dalej po nową siebie, nie odpuszczam. Moja trenerka Monika bardzo mi pomogła w rozwiązaniu moich problemów! Dzięki wielu wspólnym rozmowom uświadomiła mnie jak to wszystko powinno wyglądać, że to długotrwały proces i tylko konsekwencją w działaniach odniosę sukces. To prawda, bo moje życie odmieniło się o 180 stopni, mam dużo lepszą kondycję, noszę mniejszy rozmiar ciuchów, a cała rodzina jest ze mnie niezwykle dumna!

Jestem matką trzech wspaniałych synów, mam 46 lat, a dzięki zmianom czuję się dużo młodsza. Nie jest ważny wiek w jakim się chce zmian w swoim życiu. Do utraty moich docelowych -20 kg jeszcze troszkę zostało, ale nie poddaje się i idę dalej po więcej. Moje nastawienie co do żywienia zmieniło się diametralnie. Kiedyś nie patrzyłam co jadłam co piłam, a teraz jem zdrowo, dużo lepiej się czuje, moje wyniki badań są wzorowe i mam bardzo dużo energii w sobie! Moja aktywność fizyczna zmieniła się nie do poznania, chodzę bez zadyszki, ćwiczę bez problemu, nawet klasy live z Mariettą wykonuje na równi w tempie instruktorki! A to wyzwanie- TABATA jest megaśne., moje ulubione! Polecam to wszystkim!

Wszystkim wokół zdecydowanie polecam współpracę z zespołem Macka – jesteście niesamowici w tym co robicie i potraficie dać kopa! Dałam radę i idę dalej po swoje bo złapałam tego bakcyla i chcę więcej!

Bardzo, bardzo dziękuję całemu zespołowi Polish Personal Trainers, a przede wszystkim mojej trenerce Monice! Bardzo za to Cię kocham, że dałaś mi motywację byłaś przy mnie w tych najgorszych momentach jeszcze raz bardzo dziękuję!

Ewelina