Historia metamorfozy

Izabela 20 kg w 5 miesięcy!

“Szukałam trenera personalnego w Internecie , gdyż doszłam do puntu w życiu gdzie moja otyłość spowodowała, ze miałam nocne bezdechy i intensywnie chrapalam wiec zmuszona byłam stosować specjalna aparaturę pomagająca w oddychaniu podczas snu.

Pragnęłam nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych, męczyła mnie zgaga dosłownie po wszystkim, czułam ze moje jelita bardzo zle pracują , cierpnely mi ręce i nogi . Byłam ciagle przemęczona i ospała , czułam się jak starsza pani a tak naprawdę jestem matka nastolatki . Psychicznie tez nie było za dobrze, nawet najbliżsi mi dokuczali komentując mój wygląd oraz bierny tryb życia.

Konsultacja z Monika chociaż nie odbyła się bez mocnych słów i łez bardzo wiele mi dała, poczułam ze ktoś słucha i może mi pomoc stać się inna , zdrowa osoba . Współpracujemy online zaledwie od od końca kwietnia , a ja zrzuciłam już 20 kilogramów , jestem regularnie na siłowni wykonując poki co treningi cardio, aczkolwiek bardzo bym chciała zacząć trenować również siłowo .

Mam cele i marzenia , jestem pewna siebie , bardzo poprawił się stan mojego zdrowia, nie pamietam kiedy mogłam ubrać cokolwiek w rozmiarze s/M.

Jem praktycznie wszystko co lubię , bardzo wiele nauczyłam się w kuchni, mogę również od czasu do czasu zamówić moje ukochane frytki !

Bardzo się ciesze, że mogłam dołączyć do programu. Gorąco wszystkim polecam tych trenerów !

-Izabela”