Historia metamorfozy

Joanna 11 kg w 5 miesięcy!

Witam Was. Trenuje w grupie Macieja od końca marca, pod okiem Kuby. Jest to moje pierwsze podejscie w kwestii pozbycia sie zbędnych kilogramow.

Nigdy nie miałam ‘parcia’ na zmianę. Od bardzo dawna nie zawieszałam oka na swoim odbiciu w lustrze, poświęcając całą uwagę dzieciom, mężowi, obowiązkom domowym I pracy. Mam 45 lat, dwoje małych dzieci I siedząca prace.

W połowie marca, FB zarekomendował mi strone Macieja. W tym samym czasie koleżanka ze szkoly sredniej opublikowala swoje wideo z siłowni I piekne mięśnie pleców. Inna koleżanka przysłała mi swoje zdjecie z ringu, bo zaczela ćwiczyć boks. Jeszcze inna pokazała jak stoi na głowie ćwicząc joge. I to był impuls!

Napisałam do Macieja bo nie moglam zniesc faktu, że moje koleżanki, robią coś by sie nie starzec, by zyc zdrowo, by pięknie wyglądać, a ja zapuszczam się, starzeje I ze swoja dieta zmierzam ku cukrzycy grupy drugiej!

W rozmowach poprzedzających naszą współprace, wytłumaczyłam Maciejowi I później Kubie, że moim zamierzeniem nie jest tylko utrata wagi, ale zmiana stylu życia, zmiana sposobu żywienia itp., że chce by ta zmiana została ze mna na zawsze, a nie tymczasowo jak przy stosowaniu diet.

Kuba, jest fantastycznym trenerem. Uwielbiam w nim to, że potrafi sluchac, ze dzieli sie swymi wiadomościami, że jest wsparciem nawet w trudnych sytuacjach szczegolnie kiedy pojawiaja sie problemy.

Dlatego w pierwszych dziewięciu tygodniach udalo mi się pozbyc 9kg. Pozniej waga przystanęła. Bylo zniecierpliwienie, bylo negatywne nastawienie spotegowane komentarzami znajomych o wolnej utracie wagi. Nikt nie motywowal widząc I tak uwydatniona przemiane. To podcięło mi troche skrzydła, ale z pomocą i motywacja przyszedl Kuba.

Uczestniczylam w Macieja treningach on-line, ktore bardzo polecam, szukalam informacji z innych źródeł, wstąpiłam w szeregi grup wiodacych polskich trenerek. Zaczelam obserwowac anglojezyczne blogi żywieniowe, treningowe I inne. Nawet Men’s Health, w poszukiwaniu ćwiczeń na mięśnie … klatki piersiowej.

Wraz z pozbyciem sie 9kg przyszedł niedostyt ilosciowy. Zrozumiałam, że chce wygladac lepiej, że chce zbudować kształtne ramiona, plaski brzuch, smukle uda. Do tego potrzebuje pozbyć sie kolejnych kg i ćwiczyć wiecej.

Pracuje wiec dalej. Na liczniku 11.5 kg mniej. Po moim 6-cio miesięcznym wyzwaniu z Kuba zdecydowalam się na dalsza współpracę. Dzięki namowom Kuby zaczęłam korzystac z siłowni, z klas, które oferowane są na siłowni, a na które do tej pory nie miałam czasu.

Uwielbiam to! Dzięki przemyślanym przez Kube ćwiczeniom polubiłam wysiłek fizyczny. Wypracowałam sobie bardzo dobra kondycje ćwicząc w domu, dzięki czemu zebrałam wiele pochwal od PT na siłowni. A wszystko to dzięki Kubie

Polecam Wam, Kube I Monike do ktorych zapalałam szczegolna sympatia. Uwazam, ze Maciej zebrał świetnych profesjonalistow. Słuchajcie ich, pytajcie, wypaczcie się jeśli trzeba. Oni sa dla Was.

Joanna