Historia metamorfozy

Joanna 7 kg w 5 miesięcy!

Cześć tutaj Joanna,

Do Maćka ekipy trafiłam z polecenia – parę lat temu znajomy trenował pod okiem Macieja, bardzo sobie chwalił tę współpracę.

Z jego opowiadań wynikało, że jesteście grupą mega ekspertów, a mi bardzo zależało, żeby nie trafić do „pseudo” trenerów, jakich pełno na rynku. Moją największą obawą, było to że myślałam, że znów się nie uda. Pół mojego życia to ciągle diety i treningi. Co schudłam to przytyłam. Przychodziły momenty, że ćwiczyłam i jadłam dobrze, a potem przychodziły tygodnie, kiedy chwytał mnie leń i jadłam trochę na większym luzie. Bałam się kolejnej porażki.

Wasze podejście jest totalnie inne od tego co dotychczas spotkałam. Przede wszystkim słuchacie klientów i dopasowujecie wszystko do ich potrzeb. Ciągłe wsparcie od Moniki, odpisywanie na każde moje pytanie dotyczące czy to treningów czy diety, to olbrzymia pomoc. Nie czułam się w tym sama i wiedziałam, że jak tylko coś jest nie tak, Monika od razu zareaguje. Chciałam osiągnąć formę życia A tak poważnie, chciałam w końcu z dumą patrzeć w lustro, nie czuć się ciężko, pozbyć się brzucha, a przede wszystkim „uformować” ciało. Płaski brzuch, zgrabne, proporcjonalne nogi, krągłe pośladki Zależało mi na zejściu do 58kg, wymarzona waga, której od lat nie byłam w stanie osiągnąć.

Brzuch jest coraz twardszy, wyłaniają się mięśnie jestem coraz silniejsza, nauczyłam się poprawnej techniki ćwiczeń. Do tej pory zgubiłam około 7kg. Nauczyłam się tez dużo odnośnie mądrego żywienia, co w końcu zostanie ze mną na zawsze. Wcześniej miałam jako takie pojęcie, ale kiedy tylko kończyła się „redukcja”, tyłam bo nie umiałam sobie dalej poradzić. Często tez korzystałam z gotowych diet typu Lewandowska, co było totalnie zgubne. Teraz wiem jak jeść mądrze. Moje życie zmieniło się o 180 stopni! Jestem szczęśliwa, dumna, z uśmiechem patrzę w lustro. W końcu mogę śmiało zakładać obcisłe sukienki czy krótsze topy.

Wiem, że jestem na dobrej drodze i ciało o jakim zawsze marzyłam jest na wyciągnięcie ręki. Cudownie jest działać i widzieć jak spełnia się moje marzenie. Jesteście najlepsi na świecie! Polecam każdej z was!

Joanna