Historia metamorfozy

Kasia 5 kg w 3 miesiące!

Program ” Dziewczyny chudną na świecie” znalazłam przypadkiem. Zobaczyłam ogłoszenie Maćka na Facebooku i pomyślałam sobie: Może warto spróbować? Może tym razem wkoncu mi się uda?

Napisałam do Maćka zeby dowiedzieć się więcej i tak się zaczeła moja przygoda z najwspanialszym teamem trenerów na swiecie

Na początku nie byłam do końca przekonana, że to wszystko wypali i że uda mi się osiągnąć moj wymarzony cel, ale trener Adrian Groszek szybko rozwiał moje obawy i wszystkie wątpliwości. Po kilku tygodniach sama zaczęłam dostrzegać rezultaty i niesamowite zmiany w wyglądzie mojego ciała!

Nie tylko waga leciała w dół jak szalona, ale i centymetry obwodów mojego ciała. Im więcej dostrzegałam zmian tym bardziej się nakrecalam i chcialam więcej obecnie nie jestem w stanie żyć bez treningów, których wcześniej nienawidziłam i nie mogłam się do nich zebrać.

Uwielbiam też posiłki, które obecnie wyglądają zupełnie inaczej. Są w nich warzywa, które wczesniej rzadko gościły na moim talerzu!

Współpraca z całym teamem Maćka zmieniła nie tylko moja sylwetkę, czy sposób odżywiania ale przede wszystkim moja samoocenę. Teraz wiem, że mogę wszystko! Jestem osobą weselszą i pełna energii. Nie unikam już kontaktów z ludźmi, nie zamykam się w domu.

Chętnie wychodzę na spacery, dziele się z ludźmi moja pozytywna energią i utwierdzam ich w tym, że jeśli chcą mogą zmienic swoje życie na lepsze.

Przez 10lat próbowałam zrzucic zbędne kilogramy na własną rękę i zawsze rezultat byl taki sam, a jeśli nawet jakis kilogram ubył z wagi to później i tak bardzo szybko wracał i nie rzadko był podwójny. Diety z internetu odbijały się na moim zdrowiu. Kaloryka była tak niska, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować.

Teraz już wiem, że profesjonalna opieka I nadzór potrafia zdziałać cuda.

I z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować Maćkowi, że wpadł na pomysł i założył tak świetna grupę trenerów, którzy pomagaja setkom, a nawet tysiącom kobiet.

Chciałabym podziękować również Adrianowi za 12 tygodni wspaniałej współpracy i niewiarygodne efekty, które udało mi się osiągnąć dzięki jego wiedzy i wsparciu.

Chciałabym również podziękować Jakubowi i Marieccie za treningi, które poprostu uwielbiam I każdy moj dzien czynią bardziej pozytywnym.

Monice Chciałabym podziękować za to, że wszystkiego tak skrupulatnie pilnuje i motywuje wszystkich do działania.

Chciałabym podziękować też całej reszcie teamu.

Kochani jesteście naprawdę wyjątkowi i znacie się na tym co robicie!!!

Kasia