Historia metamorfozy

Kinga 11 kg w 5 miesięcy!

Hey! Mam na imię Kinga I ja również chciałabym podzielić się moja historią i wspólną pracą z zespołem Maćka pod okiem trenerki Moniki. Mam nadzieję, że zainspiruje Was do zmian bo naprawdę warto!

Zacznę od tego, iż mieszkam na stałe w Holandii i pewnego dnia zauważyłam na Facebooku post ,że szukacie 15 kobiet ,które chcą zmienić swoje życie na lepsze . Bardzo do mnie trafił, ponieważ od dłuższego czasu myślałam nad zmianami.

Oczywiście miałam obawy jak chyba większość ludzi na początku, typu: że nie dam rady, że szybko się poddam, że zacznę współpracę i zaraz ją zakończę, że nie będę miała na to czasu ,ponieważ dużo pracuje, że przez Internet to raczej ciężko będzie pracować. Nie macie pojęcia w jakim błędzie byłam! Pracuje z Moniką już 5 miesiąc i skutecznie ona rozwiała moje wątpliwości oraz robi wszystko, abym nie straciła motywacji, mówiąc szczerze zaciekawiła mnie całym programem i mam ochotę na więcej, gdyż widzę że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Moim celem było zrzucenie 20 kilogramów. Ważyłam 82 kg, a w 5 miesięcy udało nam się pozbyć 11 kg . Mogłam się lepiej postarać, by stracić więcej ,ale nie chciałam za tym tak pędzić. Oprócz całej diety była też praca, życie towarzyskie, urlopy i wyjazdy. Postanowiłam ,że wszystko na spokojnie będę robiła aż do efektu. Chciałam być lepsza i bardziej podobać się sobie ,pokazać innym że dam radę to zrobić . Teraz wiem, że zrzucenie zbędnych kilogramów nie jest wcale takie trudne, to tylko zależy co ma się w głowie i jakie jest Twoje nastawienie do pracy nad sobą.

Zaczęłam współpracę od samego prowadzenia żywieniowego, natomiast teraz-będąc członkiem siłowni Monika prowadzi mnie również treningowo i już nie mogę się doczekać mojego pięknego ciała na lato! Co jeszcze się zmieniło?

Otóż: Jestem bardziej pewna siebie, zakochałam się w tym co robię, zaczęłam stawiać sobie cele z datą realizacji. Jestem zupełnie innym człowiekiem niż byłam, podoba mi się moje nastawienie do życia! Zmieniłam sposób żywienia i moją aktywność, zaczęłam robić więcej kroków dziennie z czego jestem niesamowicie dumna i teraz widzę jak duże ma to znaczenie.

Zainwestowałam w siebie, swój rozwój i fachową pomoc, by zmienić nie tylko moje ciało ale i głowę i jak dotąd nie żałuję mojej decyzji, odbieram masę komplementów i jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na zespół Maćka i zaryzykowałam. Czuję się wygrana i chcę więcej!!!!

Gorąco wszystkim polecam!

-Kinga”