Historia metamorfozy

Magda 14 kg w 8 miesięcy!

Trafiłam na ogłoszenie na Facebooku przypadkiem i postanowiłam napisać, mimo, iż sceptycznie podchodzę do takich reklam. Moją największą przeszkodą była niechęć do ćwiczeń, lenistwo i ogólny brak motywacji.

Zostałam przydzielona do trenerki Moniki – która dzielnie walczyła z moim lenistwem, przypominała mi czy to przez rozmowę, czy to w aplikacji o codziennych czynnościach, które miały stać się moim nawykiem i przynosić nie tylko rezultaty ale i również przyjemność.

Dziś, po upływie paru miesięcy jestem dumna z tego co udało mi się wypracować, mam dużo ładniejszą sylwetkę, polubiłam aktywność, choć nie należę do „rekinów siłowni” mam tą świadomość, że w zdrowym ciele zdrowy duch i robię to co lubię.

Wycieczki, wyjazdy za miasto, aktywny czas z rodziną, to przynosi mi frajdę! Monika pokazała mi , iż nie muszę wykonywać planu treningowego 6 razy w tygodniu, aby osiągnąć rezultaty! Natomiast bardzo ważne są zdrowe nawyki żywieniowe, nie musiałam „katować się” niskokaloryczną dietą i obawiać efektu jojo. Minęło już 10 miesięcy od początku mojej przygody i ja nie przytyłam, a regularnie wprowadzam pewne nowinki do żywienia. Umiem zachować ten zdrowy balans i mam świadomość produktów dzięki udziałowi w programie. Czytam etykiety w sklepach, wybieram mądrze ale jednocześnie nie odmawiam sobie słodkości, które tak bardzo lubimy. Po prostu kontroluje porcję.

Zmiany okazały się bardzo pomocne w moim dodatkowym zajęciu jako konsultantka sprzętu domowego Thermomix, dużo przepisów jestem w stanie wdrożyć w moje tygodniowe menu, więc korzysta na tym cała rodzina, a ja nie tracę czasu na podwójne gotowanie.

No i oczywiście moja nowa sylwetka nadała mi więcej pewności siebie, która chętnie wykorzystuję w pracy z ludźmi, wiele osób pyta o moja dietę! Dostaje komplementy ! Dawno nie noszone ubrania dostały nowe życie, pożegnałam 14 kilogramów raz na zawsze , za co bardzo dziękuję całemu zespołowi oraz mojej trenerce, bardzo dużo się nauczyłam, nie tylko o żywieniu ale również o sobie samej, jestem silna i wiem, że mogę osiągnąć to o czym tylko marzę!

Pozdrawiam i polecam tych ludzi !

-Magda”.