Historia metamorfozy

Magdalena 6 kg w 3 miesiące!

Początek był trudny – po 4 dniach od rozpoczęcia współpracy złapałam covid, Adrian powiedział że mam się nie przejmować i skupić teraz na zdrowiu. Po ciężkim starcie powoli prowadził mnie do przodu.

Adrian jest wspaniałą osoba i najlepszym trenerem na jakiego mogłam trafić. Kiedy wątpiłam w siebie wiedział jak podnieść na duchu i co powiedzieć żebym w kolejnym tygodniu dała z siebie jeszcze więcej.

Nie wyobrażam sobie współpracy z innym trenerem. Idealnie zgraliśmy się jeżeli chodzi o charaktery. Wywazone poczucie humoru i doza sarkazmu to coś co bardzo cenię w ludziach, dlatego myślę że tak dobrze nam się razem pracowało nad moją sylwetką.

Zgubiłam 6kg w 3 miesiące! dla jednych mało, dla mnie piękny początek. Przy pracy gdzie nie mogę pozwolić sobie na regularne posiłki, często krótki czas snu… Jednak to mi nie przeszkodziło i nauczyłam się jak jeść zdrowo i to na co mam ochotę!

Jestem szczęśliwa bo w końcu wiem jak komponować posiłki. Moja samoocena wzrosła znowu czuję się pięknie, przede wszystkim opinia innych ludzi tak już na mnie nie wpływa jak wcześniej.

Polecam serdecznie cały zespół Macieja!❤️

-Magdalena