Historia metamorfozy

Cześć. Jestem Marta mama trójki dzieci.

Chciałam wam krótko napisać jak potoczyła się moja historia. Współpracę z Maćkiem i moim Trenerem Jakubem zaczęłam 3 miesiące temu. I nigdy nie będę żałować tej decyzji. Bo była to jedna z najlepszych decyzji podjętych w ostatnim czasie. Mój trener nauczył i pokazał mi że wiara w siebie czyni cuda. A ja tej wiary w siebie akceptacji miałam bardzo mało. Ponieważ ciągle wyglądałam źle w swoich oczach. Ale 3 miesiące pracy z Maćkiem i moim Trenerem Jakubem zmieniło moje nastawienie. Treningi i zdrowe odżywianie góra Nie byłam fanką ciężkich ciężarów a dziś? Dziś mówię do trenera że chce więcej. Motywacja goni motywację.

Z początku trudno było mi zaufać trenerowi. Ale jak zaczęłam z nim współpracować i zobaczyłam pierwsze efekty to szybko zmieniłam zdanie i nabrałam zaufania. Jakub naprawdę jest dobry w tym co robi. I także umie podnieść człowieka na duchu w chwili zawahania. Transformacja mojego ciała wpłynęła na mnie w sposób dobry ponieważ patrzę na to co jem na to co kupuje nawet jak to są produkty dla moich dzieci. Zwracam uwagę na skład żywności. Już chyba się tym zaraziłam. Ale dzięki współpracy która wykonaliśmy z Jakubem i całym team-em przez te 3 miesiące jestem mega zadowolona i chce więcej. Będę zarażać zdrowym odżywianiem chyba wszystkich.

Chciałam wkoncu akceptować sama siebie i sama sobie udowodnić ze ja też potrafię że mnie stać na to aby zacząć zdrowo się odżywiać podejść pod sprawe jak dorosły człowiek. Chciałam także zmian aby nauczyć się zdrowo odżywiać aby moje dzieci w przyszłości nie miały tego samego problemu co ja.

Osiągnęłam i osiągnęliśmy bardzo dużo. Straciłam sporo centymetrów w całym ciele. Moje ciało się zbudowało. Mięśnie na brzuchu są już widoczne. Moje nastawienie do zdrowego odzywiania napewno się zmieniło ponieważ zamiast fast foods z,, budki,, mogę zjeść także hamburgera z własnej kuchni.

Oczywiście przydarzył mi się moment zwątpienie ale ten zespół jest tak cudowny że szybko wstałam na nogi i poszłam dalej. Każdy z nas ma chwilę zawahania prawda. Jestem mamą trójki dzieci uczęszczam do collegu a mimo tego kocham sport i zawsze znajdę na niego czas bo chce zmienić swoja sylwetkę a z Maćkiem i moim Trenerem Jakubem który zawsze służy pomocą wiem że dam radę więcej zmienić więcej się nauczyć i więcej podnieść dlatego moja współpraca z nimi się nie kończy.

Polecam ich szczerze i z całego serca! Mama trójki dzieci.

Marta