Historia metamorfozy

Marta 11 kg w 4 miesiące!

Przeglądałam FB i wiele razy napotykałam się na posty dotyczące programu i zaryzykowałam! Obawy były takie, że ktoś rozpisze mi diete i trening, weźmie kase i kontakt sie urwie… albo odezwie się raz na miesiąc do mnie…

Bałam sie i nie wierzyłam w siebie bo myślałam, że znudzi mi się jedzenie po 2 tygodniach jak zawsze… Jednak okazało się totalnie inaczej! Pokazaliście, że jesteście wsparciem i macie kontrole nad wszystkim! Pomagacie w najdrobniejszych problemach, a moja trenerka Monika jest moim Aniołem!

Moim celem na początku było tylko zredukowanie kilogramów, lecz już teraz wiem, że tu ważne jest wszystko: zgubione centymetry, kilogramy zmiana sposobu żywienia i samopoczucie! Jeszcze nie skończyliśmy współpracy, a efekty sa mega widoczne! Schudłam juz 11kg oraz poszło mi od groma centymetrow! (Jak widać na zdjęciu), a to jeszcze nie koniec!

Współpraca z ekipą Maćka odmieniła moje życie! I nie tylko moje! Polecam ich gorąco każdemu! Poprostu trafiłam na odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu! I za to wam dziękuje Wiem, że wspólną pracą zdziałamy dużo więcej!

-Marta