Historia metamorfozy

Paulina 6 kg w 3 miesiące!

Do programu „Dziewczyny chudną na świecie” trafiłam przez koleżankę która pokazała mi grupę i wysłała mi namiary.

Chciałam zgubić około 6 kg, ale także chciałam nabrać zdrowych nawyków żywieniowych, no i oczywiście ruszyć dupsko z kanapy.

Chciałam, to osiągnąć ponieważ nie lubiłam swojego odbicia w lustrze i od tego siedzenia w domu straciłam swoją motywację i chęci do działania… Chciałam po prostu je przywrócić z powrotem!

Już raz miałam trenera przez internet, szło mi dobrze do 8- 9 tygodnia, później chęci mijały i tak obawiałam się, że znowu sytuacja się powtórzy, w diecie zawieje nudą i tak samo szybko zrezygnuję

Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! W 2 miesiące zmieniłam się i swoje nawyki i aż ciężko w to uwierzyć!!!

Przez czas współpracy z wami zgubiłam 6kg i 10 cm w pasie, pierwsze co robię rano, to jest szybka kawka i trening , który naprawdę daje mi dużo satysfakcji, to się stało już rutyną i to jest to co kocham.

Tak samo jest z jedzeniem, jem to co lubię, nie mam z tą dietą żadnego problemu!

kontakt z Moniką jest super! Bardzo dba o swoich podopiecznych, zawsze dobrze doradzi i człowiek brnie do przodu, chociażby po to, żeby jej nie zawieść.

Chciałabym wam bardzo podziękować za pomoc w wzięciu się za siebie, jestem pewna, że sama bym zataczała tylko błędne koło, w szczególności dziękuję Monice, jest super trenerką, zawsze służy dobrą radą i zawsze mogłam na niej polegać. To dzięki niej zmieniłam podejście do sportu i żywienia.

Dziękuję kochana Jeszcze raz dziękuję wam bardzo, wiem, że na pewno nie chcę wracać, do poprzedniego stylu życia i ta nowa Paulina już zostanie ze mną na zawsze

Dziewczyny polecam 10/10!!!

Paulina