Maciej Oczujda

Założyciel Polish Personal Trainers
Ponad 10000 godzin treningów indywidualnych, setki konkretnych efektów…

Moja historia. Jak zostałem trenerem?

Najpierw studia, potem szkolenia u najlepszych na świecie, a na końcu ponad 10000 godzin praktyki. Sport od zawsze mnie fascynował. Wszystko zaczęło się od studiów na Uniwersytecie Szczecińskim. Aby móc uczyć się od najlepszych trenerów i specjalistów na świecie, postanowiłem wyjechać z Polski. Współpracowałem z wieloma. Między innymi z takimi legendami jak: Charles Poliquin, Ben Pakulski, Phil Learney, Ed Coan, Boris Sheiko, Matt Wenning, Carlos Castro i wielu, wielu innych!

Następnie przez kolejne 5 lat, poświęciłem się tylko ciężkiej pracy i zdobywaniu wielkiego doświadczenia. Krok po kroku. Dzień po dniu. Moją największą motywacją do stania się najlepszym trenerem, stanowili moi podopieczni i chęć niesienia im pomocy, w ich dotychczasowym stylu życia. Owszem, znam techniki i zaawansowane zagadnienia, ale to co mnie charakteryzuje, TO PASJA pomagania innym, w najprostszy i najbardziej efektywny sposób. Taki, z którym nawet początkujący, jest w stanie świetnie sobie poradzić i czerpać radość z procesu, całym sobą.

Indywidualnie pomagam również zawodowcom. Szkolę trenerów, sportowców. Pod moim okiem, osoby zdobywały mistrzostwa świata, Europy oraz Wielkiej Brytanii w trójboju siłowym. Dlatego z całą pewnością, mogę zapewnić, iż moje zaplecze trenerskie, jest duże.

W trakcie współpracy z moim zespołem, zobaczysz, jak świetnie dopasujemy wszystkie aspekty treningu oraz żywienia, pod Ciebie i Twój cel. 

Od 8 lat Pomagamy Polkom zredukować wagę w 12 tygodni, odzyskując przy tym pewność siebie! Stanowi to naszą misją i właśnie w tym się specjalizujemy!

Dlaczego warto z nami współpracować?

LUDZIE PONAD WSZYSTKO

Jesteśmy w 120%, skoncentrowani na tym, aby pomóc Polkom, zgłaszającym się do nas, w osiągnięciu swoich sylwetkowych i zdrowotnych celów. Dlatego stworzyliśmy autorski program – “Dziewczyny Chudną Na Świecie”, z którego skorzystało już tysiące Polek, żyjących za granicą!

W zespole siła!

Nasz zespół składa się z samych zawodowców, w dziedzinach, w których szukasz pomocy!
Nasz team to specjaliści od psychodietetyki, dietoterapii, dr medycyny żywienia, psychologii, treningu personalnego, treningu online. Dzięki takiemu połączeniu, będziesz pracowała ze specjalistą, który będzie dobrany do Twoich celów, odmieniając przy tym Twoje życie!

Misja

Naszą misją, jest odmieniać życie Polek za granicą, świadcząc usługi na jak najwyższym, możliwym poziomie. Utrzymujemy bardzo wysokie standardy w obsłudze oraz komunikacji z naszymi podopiecznymi. Dzięki takiemu podejściu, zmieniamy życie Polek na lepsze, pomagając im zredukować wagę w 12 tygodni, odzyskując przy tym pewność siebie!

Ciekawostka…

Nasz zespół jest dobierany bardzo dokładnie! Dla zainteresowanych naszą działalnością, dodam, że aby dołączyć do naszego zespołu, trzeba przejść prawie 3 miesięczny okres rekrutacji.
Nie wysyłamy gotowych rozpisek, po prostu mamy świadomość tego, że one nie działają! Stawiamy za to na profesjonalną obsługę, jaką jest coaching online. Otrzymujesz do dyspozycji osobę, która przez cały okres współpracy, dosłownie prowadzi Cię za rękę. Pamiętaj, nigdy nie zostajesz z problemem sama!
Kontakt z podopiecznym to dla nas PRIORYTET.

10000

godzin praktyki

Stawiam przede wszystkim na praktykę. To dzięki niej moja opieka jest tak efektywna i przyjemna, a efekty są widoczne z tygodnia na tydzień.

8

lat doświadczenia

Słomiany zapał? Nie u mnie! Nawet po tylu latach nie brakuje mi motywacji do dalszego działania. Każdy dzień współpracy sprawia mi radość.

40

ukończonych kursów

Różnimy się pod wieloma względami: fizycznym, emocjonalnym oraz mamy inne cele. Poznałem wiele metod i dopasowuje je indywidualnie do każdej osoby.

2965

zadowolonych klientów

Jeden sukces to szczęśliwy przypadek. Setki sukcesów to metoda działania. Nie ryzykuj i wybierz trenera, który dostarcza konkretne, regularne efekty.

Ukończone kursy

Galeria

Prywatna grupa na Facebooku

Znajdziesz tam osoby dokładnie takie jak Ty. To świetne miejsce do dyskusji i wymiany wrażeń oraz zadawania pytań. Nasz zespół regularnie śledzi grupę, chętnie udziela się i odpowiada na wszystkie pytania.