Historia metamorfozy

Dawid 12 kg w 3 miesiące!

Chciałbym podzielić się z Wami moją historią oraz metamorfozą z zespołem trenerów Maćka.

Trafiłem tutaj dzięki mojej żonie, która natknęła się na Wasz profil na Facebooku. Pomyślała, że może uda jej się namówić mnie na nową przygodę i może coś zmienić w mojej sylwetce jak i wciągnąć się troszkę w fitness.

Największą moją obawą na starcie było to, że cały program będzie odbywał się w formie online. Następną było to, czy w ogóle będą jakieś efekty. Zastanawiałem się czy ja się do tego nadaje oraz czy tak naprawdę tego chce i potrzebuje.

Jakub od pierwszego kontaktu podszedł profesjonalnie i z wiedzą do swojego zadania, ja tylko wysłuchałem, podciągnąłem rękawy i zabrałem się za zmiany w swoim życiu. Efekty pojawiły się już w pierwszych tygodniach, a przy okazji odsłuchiwania tygodniowych podsumowań od trenera moja motywacja była coraz większa, a obawy osłabły.

Moim celem było zabranie się za siebie. 41 lat na karku, brak czasu na swoje pasje, wieczna pogoń w życiu i pracy. W efekcie tego brzuch zaokrąglił się, pojawiły się dziwne bóle pleców czy kolan. To wszystko zaczynało mi przeszkadzać, odbijało się na samopoczuciu. Na szczęście udało się mojej zonie zainteresować mnie Wasza stroną i zacząłem super przygodę, która odmienia moje życie na lepsze.

Myślę ze wykonałem plan który trener Jakub mi przedstawił, Nauczyłem się jeść zdrowiej, moje posiłki są lepszej jakości, bardziej kolorowe, moja aktywność fizyczna jest większa, jestem sprawniejszy i co najważniejsze moja sylwetka ulega zmianie na zdecydowanie lepszą

Wiec tak 4 miesiąc dobiega końca, ale nie mogę tutaj napisać ze one były na 100 czy nawet 90%. Miałem kontuzje, choroby, no i ostatnio 2-3 tygodnie ciężka sytuacja w domu rodzinnym, co nie wpłynęło dobrze na efekty. Mogę śmiało powiedzieć że to jak wyglądam I ile zredukowałem na wadze(12 kg) to efekt 3 miesięcy, mój trener pewnie tez tak przyzna…

Podsumowując, z moich obaw przy starcie 3 miesięcznej przygody z Wami, zostały same dobre wrażenia i efekty. Jestem dumny z siebie, mam nadzieje ze mój Trener również, choć wiem że nie wykonywałem na 100% planów które mi zadawał. Buzia mi się cieszy kiedy patrzę w lustro i tak zwany doughnut/paczuś na brzuchu zniknął, moja sylwetka nabiera fajnych kształtów, moje samopoczucie i humor jest zdecydowanie kilka poziomów wyżej, moja sila i wytrzymałość jest również zdecydowanie lepsza. Nie mam nic co mógłbym napisać, że z czegoś nie jestem zadowolony, patrząc na całokształt tych 3 miesięcy pracy i przygody z Wami oraz moim trenerem.

Mogę być chyba tylko nie zadowolony z siebie, że nie wykonywałem planu tak do końca, bo pewnie bym teraz jeszcze lepiej wyglądał.

Mogę śmiało napisać i zarekomendować, że to działa. Cały program online, treningi, czy też klasy Body Combat, to wszystko działa i daje dużo satysfakcji. Trzeba natomiast tego chcieć i polubić, nastawić się na zmiany w swoim życiu, starać się być szczerym ze samym soba i ze swoim trenerem.

Moje obawy i sceptyczne podejście okazały się całkowicie niepotrzebne, a pieniądze które wydałem są warte tego wszystkiego i nie żałuje żadnego funta.

Jeśli się wahacie lub gdzieś utknęliście, nie będziecie żałować, kiedy zdecydujecie się na taką przygodę jak Ja, podczas której wasz trener przygotuje plan działania, co tydzień nagra film z omówieniem tygodnia, pochwali oraz zmotywuje do dalszego działania

Jestem bardzo zadowolony i polecam Wszystkim!

-Dawid”