Historia metamorfozy

Kazik, 13kg w 4 miesiące!

Problem z nadwagą zaczął się u mnie jakieś kilkanaście lat temu. Pochłaniałem duże ilości jedzenia i nie mogłem przestać aż w końcu doszedłem do momentu gdzie ciężko było mi się poruszać.

Po ślubie w 2010 r aż wstyd się przyznać waga pokazała 105kg. Własnymi siłami udało mi się zrzucić sporo tłuszczu ale w końcu przyszedł moment gdzie waga za nic w świecie nie chciała się ruszyć i kompletnie nie wiedziałem gdzie tkwi błąd.

Na podjęcie współpracy z Maciejem oraz trenerem Adrianem namówiła mnie moja ukochana żona Ania która już osiągała pierwsze sukcesy. Wtedy pomyślałem że jeśli razem będziemy się wspierać w końcu może się udać.

Dzięki wytycznym jakie wprowadził trener Adrian, w moim życiu zmieniło sie bardzo dużo. Wydolność fizyczna jest niesamowita. Nie mam żadnych problemów w pracy, aby się schylić, podnieść coś ciężkiego. Bez problemów się wysypiam, wstaje dużo wcześniej wyspany i aktywny.

Zdrowe i racjonalne odżywianie stało się częścią mojego życia. Uwielbiam teraz treningi i na siłowni i domowe z podstawowym sprzętem i z własna masą ciała. Grając w piłkę na boisku jestem szybszy a kondycja pozwala mi biegać od jednego końca boiska do drugiego. Podciąganie się na drążku nie sprawia mi żadnych problemów. Coś co jakiś czas temu było dla mnie niemożliwe teraz wykonuje z łatwością.

Współpraca z wami naprawdę zmieniła moje życie. Dziękuję mojej ukochanej żonie która mnie wspierała i ciągle wspiera, bez niej ta przemiana by się nie udała. Dziękuję i pozdrawiam całą drużynę Maćka oraz trenera Adriana!

-Kazik