Maciej Oczujda

Założyciel Polish Personal Trainers
Ponad 10000 godzin treningów indywidualnych, setki konkretnych efektów…

Słowem wstępu… czyli krótka historia o mnie…

Sport od zawsze stanowił ważną część mojego życia. Zaczęło się na studiach, na Uniwersytecie Szczecińskim. Czując rozwijającą się w mnie fascynacje tematem, szukałem dalszych możliwości rozwoju. Brałem więc udział, w wszelkich możliwych szkoleniach, by finalnie dojść do ponad 10000 godzin praktyk z podopiecznymi.

Jednak jak wiadomo, „apetyt rośnie w miarę jedzenia”, aby zaspokoić głód wiedzy, postanowiłem wyjechać z Polski, by móc szkolić się od najlepszych trenerów i specjalistów na świecie . Współpracowałem z wieloma. Między innymi z takimi legendami jak: Charles Poliquin, Ben Pakulski, Phil Learney, Ed Coan, Boris Sheiko, Matt Wenning, Carlos Castro i wielu, wielu innych…

Kolejne 5 lat to okres ogromnego poświęcenia i ciężkiej pracy w nabieraniu doświadczenia w zawodzie trenera personalnego. Małymi kroczkami, dzień po dniu, dążyłem do osiągnięcia obranego celu. Moją największą motywacją do stania się najlepszym z najlepszych, stanowili moi podopieczni i chęć niesienia im pomocy, w ich dotychczasowym stylu życia.

Nie jest sztuką poznać wszelkie zaawansowane zagadnienia, techniki, wiedzę teoretyczną, sztuką jest połączenie praktyki zawodowej z pasją. A to co mnie charakteryzuje to zacięcie, zapał pomagania innym, w najprostszy i najbardziej efektywny sposób. Taki, z którym nawet początkujący adept, jest w stanie świetnie sobie poradzić i czerpać radość z procesu, całym sobą.

Słynę również z indywidualnej pomocy zawodowcom, którzy mogą pochwalić się tytułami Mistrzów Świata, Europy, Wielkiej Brytanii w trójboju siłowym. Dlatego z całą pewnością, mogę zapewnić, iż moje zaplecze trenerskie, jest duże.

Podczas współpracy z nami, pierwsze co rzuci Ci się w oczy to fantastyczny kontakt, przepływ informacji. Cechuje nas uważność, sam zobaczysz, jak świetnie dopasujemy wszystkie aspekty treningu oraz żywienia pod Ciebie i Twój cel.

Od 8 lat Pomagamy Polakom za granicą, zredukować masę ciała w 12 tygodni, osiągając przy tym formę życia! Stanowi to naszą misją i właśnie w tym się specjalizujemy!

Dlaczego warto z nami współpracować?

LUDZIE, LUDZIE, LUDZIE…

Jesteśmy całkowicie pochłonięci, zaangażowani w pomoc zgłaszającej się do nas Polonii, pochodzącej z różnych zakątków świata. Koncentrujemy się w 100% na Waszych zdrowotnych i sylwetkowych celach, z nami wrócicie na właściwe tory! Z tego właśnie względu, stworzyliśmy autorski program – “Mężczyźni Trenują Na Świecie”, z którego skorzystało już tysiące Polaków, żyjących za granicą!

Moc tkwi w zgranym zespole

Nasz zespół składa się z samych zawodowców, w dziedzinach, w których szukasz pomocy!
Nasz team to specjaliści od psychodietetyki, dietoterapii, dr medycyny żywienia, psychologii, treningu personalnego, treningu online. Dzięki takiemu połączeniu, zapewniamy, że będziesz pracował z fachowcem, który zostanie dobrany do Twoich celów, odmieniając przy tym Twoje życie!

Misja

Głównym założeniem naszej MISJI, jest zmiana życia Polaków za granicą!! Jeśli chcesz czuć się spełniony, zdrowy, czerpać z życia pełnymi garściami – jesteśmy tutaj dla Ciebie. Świadczymy usługi, na możliwie, jak najwyższym poziomie i utrzymujemy bardzo wysokie standardy w obsłudze, oraz komunikacji z naszymi podopiecznymi.
Nasze zaangażowanie i właściwe, indywidualne podejście, do każdej osoby, pozwala nam zmieniać życie Polaków, żyjących za granicą, na lepsze, pomagając im zredukować masę ciała w 12 tygodni, osiągając przy tym formę życia.

Małe wtrącenie…

Nasz TEAM jest dobierany bardzo dokładnie! Aby móc z nami współpracować, trzeba przejść prawie 3 miesięczny okres rekrutacji.
Świadomość, iż każdy człowiek jest inny, nie pozwala nam na wysyłanie gotowych rozpisek, zdajemy sobie sprawę z tego, że takie działania się nie sprawdzają!
Stawiamy na w pełni profesjonalną opiekę, obsługę jaką jest coaching online. Otrzymujesz do dyspozycji osobę, która monitoruje Twoje postępy, ukierunkowuje Twoją energię na dalsze sukcesy oraz pozostaje z Tobą w kontakcie, przez cały okres współpracy.
Pamiętaj, zawsze masz w nas WSPARCIE!
Kontakt oraz Twoje rezultaty to dla nas PRIORYTET.

10000

godzin praktyki

Stawiam przede wszystkim na praktykę. To dzięki niej moja opieka jest tak efektywna i przyjemna, a efekty są widoczne z tygodnia na tydzień.

8

lat doświadczenia

Słomiany zapał? Nie u mnie! Nawet po tylu latach nie brakuje mi motywacji do dalszego działania. Każdy dzień współpracy sprawia mi radość.

40

ukończonych kursów

Różnimy się pod wieloma względami: fizycznym, emocjonalnym oraz mamy inne cele. Poznałem wiele metod i dopasowuje je indywidualnie do każdej osoby.

2965

zadowolonych klientów

Jeden sukces to szczęśliwy przypadek. Setki sukcesów to metoda działania. Nie ryzykuj i wybierz trenera, który dostarcza konkretne, regularne efekty.

Ukończone kursy

Galeria

Prywatna grupa na Facebooku

Znajdziesz tam osoby dokładnie takie jak Ty. To świetne miejsce do dyskusji i wymiany wrażeń oraz zadawania pytań. Nasz zespół regularnie śledzi grupę, chętnie udziela się i odpowiada na wszystkie pytania.