Jest to program stworzony dla dzieci, ale również dla całych rodzin Polaków mieszkających za granicą!

Martwisz się, że Twoje dziecko nie odżywia się tak, jak powinno? Chciałabyś pomóc mu pozbyć się zbędnych kilogramów i wyrobić zdrowe nawyki na całe życie? Nie wiesz jak z nim o tym rozmawiać? Nie wiesz od czego zacząć, brakuje Ci pomysłów na posiłki lub nie masz już siły na ciągłą walkę z Twoim dzieckiem o jedzenie?

ŻYWIENIE

W kwestii żywienia naszą misją jest nauczyć Ciebie jak Twoje dziecko powinno się odżywiać. I jak wprowadzić tę wiedzę w praktykę. Dzieci często jedzą za mało tego, co jeść powinny i za dużo tego, czego w ich diecie być nie powinno.

Zaprojektujemy plan żywieniowy dla Twojego dziecka, uwzględniający Wasz styl życia, preferencje oraz cele. Jeżeli Twoje dziecko ma nadwagę ustalimy przyczynę i powiemy Cię jak ją wyeliminować. Nauczymy Cię jak z nim o tym rozmawiać. Mamy w zespole także psychologów i psychodietetyków, ponieważ wiemy, że jest to bardzo delikatny temat. Nieodpowiednie jego potraktowanie może spowodować traumę na lata, a nawet całe życie.

Przyjrzymy się powodom, dla których Twoje dziecko dokonuje takich, a nie innych wyborów, jakie ma wyrobione nawyki żywieniowe. Otrzymasz konkretne wskazówki jak zacząć cały proces, jak zmodyfikować posiłki dziecka dostosowując je do Waszych możliwości.

Nie będziesz musiała zastanawiać się już czy dieta Twojego dziecka jest dobrze zbilansowana ani liczyć kalorii. Będziecie mogli jeść na mieście, u znajomych oraz będziesz wiedziała co kupić w sklepie, jeżeli nie masz czasu na przygotowanie posiłku. Nauczymy Cię czytać etykiety.

Nie jest to typowa „dieta”, nie narzucamy Ci tego, co i kiedy ma jeść Twoje dziecko. Dostosowujemy się do Waszego stylu życia i preferencji uwzględniając zalecenia dotyczące żywienia dzieci Polskiego Instytutu Żywności i Żywienia oraz Światowej Organizacji Zdrowia.

W zależności od wieku dziecka zaproponujemy odpowiednią aktywność fizyczną lub zaprojektujemy plan treningowy dopasowany do wieku dziecka, jego możliwości, stanu zdrowia, celów.

Będziemy go zmieniać w zależności od progresu oraz celu jaki ma Twoje dziecko lub Twoja rodzina.

Jeżeli Twoje dziecko jest za małe na trening lub nie może go wykonywać- nie martw się- spacery są tutaj kluczowe! Możecie wykonywać także inną aktywność, którą lubi Twoje dziecko lub Wasza rodzina!

AKTYWNOŚĆ
FIZYCZNA

Często pytacie!

Jak wygląda komunikacja z trenerem lub dietetykiem?

Twój dietetyk jest cały czas koło Ciebie i Twojego dziecka, nie jesteś z tym sama, możesz do niego napisać bądź porozmawiać przez telefon.

Dzięki temu Twój dietetyk ma możliwość lepiej poznać Twoje dziecko oraz Waszą rodzinę, aby móc idealnie dobrać spersonalizowany program pod potrzeby Twojego dziecka i Twojej rodziny. Zatrudniasz zatem dietetyka, który będzie prowadził Was przez cały okres współpracy.

Czy myślisz, że jest to coś dla Ciebie i Twojego dziecka?

Główny kanał komunikacji = aplikacja

Komunikacja z dietetykiem odbywa się przez naszą aplikację, w której znajduje się messanger (coś na wzór tego z FB) i możesz tam śmiało zadawać pytania do swojego dietetyka. Dietetyk odpisze jeszcze w ten sam dzień oprócz świąt i niedziel!

Śledzenie postępów

Na naszej aplikacji znajduje się również nasz traker progresu, który jest tutaj kluczowy, ponieważ dzięki temu Twój dietetyk widzi, jak czuje się Twoje dziecko, co je, ile śpi, ile chodzi i jakie rezultaty osiąga oraz które nawyki wymagają jeszcze zmiany. Więc bardzo szybko może zareagować i porozmawiać z Tobą o wszystkim, żebyście byli na właściwym torze przez cały okres współpracy.

Video Feedback

Raz w tygodniu Twój dietetyk będzie nagrywał dla Was film video z feedbackiem dotyczącym tygodnia Twojego dziecka! Omówi dokładnie to co udało się Wam osiągnąć bądź na czym powinniście skupić się w danym tygodniu! Masz zatem specjalistę, który dokładnie i ze szczegółami analizuje Wasz progres z tygodnia na tydzień!

5 rozmów telefonicznych przez okres 12 tygodni, a potem 1 miesięcznie

Macie 5 rozmów telefonicznych przez okres 12 tygodni, a potem jedną miesięcznie:
Następne 3 telefony odbywają się raz na miesiąc i są po to, abyś mogła powiedzieć nam co Wam się podoba, co nie, co chcielibyście zmienić, co zostawić w programie. Dzięki temu będziemy potrafili spersonalizować plan Twojego dziecka jeszcze lepiej.
3 telefon jest pomiędzy tygodniem 3-4 4 telefon jest pomiędzy 7-8 tygodniem 5 telefon jest w tygodniu nr. 11

Telefon Ratunkowy

Natomiast, jeżeli będzie coś ważnego do przedyskutowania, będziesz zawsze mogła umówić się na „Telefon Ratunkowy” Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc więc nie ma problemu, żeby wykonać dodatkowy telefon.

Prywatna grupa na Facebooku

Mamy również prywatną grupę na FB, gdzie znajdziesz rodziców dokładnie z takim samymi problemami co Ty. I tam również możesz zadawać pytania innym członkom grupy, dietetykom, trenerom i psychologom, jeżeli chciałabyś o coś zapytać. Odpowiemy na to pytanie w przeciągu paru godzin.