Trenerzy, dietetycy, rodzice

Pomagamy mamom w wyrobieniu zdrowych nawyków żywieniowych u swoich dzieci!
Tak, aby nie musiały ciągle z nimi walczyć!

Jak doszło do tego, że stworzyliśmy zespół, który spełnia wszystkie wymagania potrzebne do pracy z dzieckiem?

Po pierwsze: Sami jesteśmy rodzicami.
Po drugie: Prowadzimy setki podopiecznych, którzy również mają dzieci!

Żyjemy tym, o czym mówimy. Wspólnie mamy 40 lat doświadczenia. W naszym zespole posiadamy czworo wspaniałych ekspertów, którzy specjalizują się w 4 najważniejszych aspektach, kluczowych w prowadzeniu Twojej pociechy.

Dzięki takiemu połączeniu, byliśmy w stanie stworzyć nasz autorski program, który uwzględnia nie tylko aspekty dietetyczne czy treningowe, ale także psychologiczne.

Nasi specjaliści w dziedzinie żywienia dzieci

Agnieszka Chaillot

Dietetyka
Doktor Nauk o Zdrowiu, tytuł obroniła na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku, na co dzień mama dwójki dzieci w wieku 5 i 8 lat.

Katarzyna Papoń

Psychologia
Specjalizuje się w pracy z bardzo ciężkimi przypadkami - od depresji, terapię uzależnień, po uwarunkowania zachowań u dzieci! Sama jest matką 5-letniej córeczki, aktualnie drugi maluszek jest w drodze na świat!

Maciej Oczujda

Sport, aktywność fizyczna
Dyrektor zespołu Polish Personal Trainer. Spędził tysiące godzin edukując, dzieląc się swoją wiedzą z trenerami i podopiecznymi w całej Europie. Maciej również spełnia się w roli ojca dwójki synów, w wieku 12 lat oraz rocznego maluszka!

mgr Agnieszka Wianecka

Dietoterpia
Dzięki tej wspaniałej specjalistce, żadna jednostka chorobowa, z którą zmaga się Twoja pociecha, nie będzie stanowiła problemu!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Pomagamy mamom w wyrobieniu zdrowych nawyków żywieniowych u swoich dzieci! Tak, aby nie musiały ciągle z nimi walczyć!

Zapewnij swojemu dziecku właściwy stosunek do jedzenia, pomóż wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe, zapobiegaj skutkom jakie niesie z sobą zbyt wysoka masa ciała! Nie pozwól, by Twoje dziecko musiało zmagać się w przyszłości z dietami i innymi problematycznymi jednostkami chorobowymi, związanymi z ilością kilogramów.
Pamiętaj, że to Ty jesteś przykładem dla swojego dziecka! To co ląduje na talerzu Twojej pociechy, zależy głównie od Ciebie, a co za tym idzie, to Ty jesteś odpowiedzialny z jej zdrowie. Dzieci nie lubią słuchać rodziców, za to kochają obserwować, przez co często stają się naszą „kopią” – działaj świadomie, dziel się właściwymi nawykami i zachowaniami.
Nasz autorski program – „Rodziny i dzieci żyją zdrowo na świecie”, powstał w celu szerzenia wiedzy, dotyczącej zdrowego odżywiania oraz promowania aktywności fizycznej dla wszystkich członków rodziny, bez względu na płeć czy wiek.
Jest on adresowany dla członków bądź i całych rodzin, które na co dzień są dotknięte problemem nadwagi, bądź otyłości, jak również dla osób, całkowicie zdrowych, które chcą nauczyć się, jak wprowadzić i zachować poprawne nawyki na całe życie.
Rodzice odpowiadają za około 90% nawyków ukształtowanych podczas dorastania u ich dzieci, a co za tym idzie, za późniejsze wybory życiowe, w tym to, co będzie w przyszłości lądowało u nich na talerzu.

Prywatna grupa na Facebooku

Znajdziesz tam osoby dokładnie takie jak Ty. To świetne miejsce do dyskusji i wymiany wrażeń oraz zadawania pytań. Nasz zespół regularnie śledzi grupę, chętnie udziela się i odpowiada na wszystkie pytania.