Maciej Oczujda

Ponad 10000 godzin treningów indywidualnych, setki konkretnych efektów…

Nazywam się Maciej Oczujda i nie mam Ci nic do sprzedania. 

Natomiast chcę, żebyś wiedział, że jestem w 100% praktykiem, który po Covidzie w przeciągu 18 miesięcy odbudował swój biznes online od 0 do Milionowych obrotów, dochodząc do ostatniego etapu rozwoju trenera personalnego którym jest bycie przedsiębiorcą.  

 

9 lat temu podjąłem odważną decyzję, że będę żył ze swojej pasji, za co bardzo wcześnie zapłaciłem dość wysoką cenę. Znalazłem się w jednym z najgorszych punktów swojego życia. Dosłownie, wyrzucili mnie z mojej pierwszej pracy trenera, za bycie bardziej kreatywnym niż zarządzające w klubie osoby. Do tego nie otrzymałem wypłaty.

 

Ta sytuacja sprawiła, iż musiałem podjąć bardzo trudną decyzję o opuszczeniu rodziny i przyjaciół. Przerwałem edukację, studia magisterskie, gdyż nie było mnie stać na jedzenie, nie mówiąc już o utrzymaniu się i spłacie rachunków za mieszkanie.

 

Do U.K jechałem „w ciemno”, biorąc kredyt z „Providenta”, z biletem, który kupił mi mój przyjaciel i używaną walizką, którą dała mi na pożegnanie moja przyjaciółka. Mój angielski był na tak słabym poziomie, że trenerzy w klubie, którym pracowałem robili zakłady o to, że pierwszy z niego odejdę.

 

Miałem wiele wątpliwości, ale nigdy nie traciłem wiary. Te wszystkie kłody, rzucane mi pod nogi, nie powstrzymały mnie od tego, aby przez te 9 lat, dalej podejmować próby życia ze swojej pasji. Jeździłem po całej Europie, szkoląc się u najlepszych specjalistów na świecie, między innymi odbywając większość szkoleń, u nieżyjącego już Ś.P Charlesa Poliquin, który wytrenował złotych medalistów w 24 dyscyplinach Olimpijskich. 

Jak zaczynałem?

W pierwszym roku mojej pracy, miałem okazję uczyć się od klubowego mentora na temat biznesu trenera personalnego. Wtedy poznałem prawdziwą potęgę, posiadania wsparcia za swoimi plecami. 

 

I tak z roku na rok, uczyłem się od takich Mentorów jak: Charles Poliquin, Jonathan Goodman, Phil Learney, Ben Pakulski, Anna Suska, Kasia Figuła, Joanna Ceplin.

 

Kiedy w 2019 r. przyszła pandemia, w przeciągu kilku dni, straciłem 90% swoich dochodów. Drugi raz wylądowałem na dnie… I powiedzmy sobie szczerze, nie jest to najlepsze miejsce. Wręcz beznadziejne…  

 

Jednak odbudowałem wszystko rozbudował firmę Polish Personal Trainers z 3 aż do 20 trenerów!  Odmieniając życia Polaków na całym świecie!

 

Moja misja?

LUDZIE PONAD WSZYSTKO

Moją misją jest odmienić branżę fitness i przywrócić jej szacunek, na jaki zasługuje zawód Trenera Personalnego.

Postanowiłem, że w ten sposób, chcę się odwdzięczyć światu – pomagając trenerom, którzy potrzebują wsparcia w naszej branży, tak jak ja potrzebowałem jej przez lata.

 Przebyłem tą samą drogę, na którą Ty aktualnie wszedłeś.  Znam smak życia trenera personalnego, ponieważ przechodziłem przez wszystkie jego etapy.   

Jak wspomniałem powyżej nie mam nic Ci do sprzedania, jednak będe się dzielił tutaj moim doświadzeniem zawodowym, przedstawiający wszystko z praktycznej, a nie teoretycznej perspektywy.

10000

godzin praktyki
Stawiam przede wszystkim na praktykę. To dzięki niej moja opieka jest tak efektywna i przyjemna, a efekty są widoczne z tygodnia na tydzień.

8

lat doświadczenia
Słomiany zapał? Nie u mnie! Nawet po tylu latach nie brakuje mi motywacji do dalszego działania. Każdy dzień współpracy sprawia mi radość.

32

ukończone kursy
Różnimy się pod wieloma względami: fizycznym, emocjonalnym oraz mamy inne cele. Poznałem wiele metod i dopasowuje je indywidualnie do każdej osoby.

965

zadowolonych klientów
Jeden sukces to szczęśliwy przypadek. Setki sukcesów to metoda działania. Nie ryzykuj i wybierz trenera, który dostarcza konkretne, regularne efekty.

Ukończone kursy

Galeria