Od 10 lat pomagamy Polkom na całym świecie schudnąć 10 kg w ciągu 3 miesięcy i odzyskać utraconą pewność siebie.

Sprawdź, czy jesteśmy odpowiedni dla Ciebie:

Ciągła gonitwa za lepszym życiem zawsze wpływa na to, jak się czujemy i jak wyglądamy. Kiedy nie mamy czasu, by o siebie dbać, to normalne, że waga idzie w górę. A przez to mamy mniej energii, czujemy się nieatrakcyjne i tracimy motywację do zmian. Też wpadłaś w to błędne koło?

Wiele kobiet na emigracji cały swój czas poświęca rodzinie. Z pozoru szczęśliwe, ale w głębi są niespełnione życiowo, zmęczone, niedoceniane i zaniedbane. To pułapka, która zazwyczaj kończy się źle nie tylko dla nas, ale i całej rodziny. Przekazujemy dzieciom bardzo zły wzorzec.

Zwykle zaczyna się niewinnie. Nie możemy się wcisnąć w ulubione szorty, na wadze przybywają kilogramy, spada libido i kondycja. Na początku szukamy wygodnych wymówek: że to zmiana trybu życia, brak czasu, wiek. Ale waga nadal rośnie, a my w pewnym momencie już nie umiemy tego zatrzymać.

Próbowałaś już różnych diet i ćwiczeń, ale bez efektów? A może usiłujesz schudnąć od kilku lat – jesz zdrowo, uprawiasz sport – ale masz wrażenie, że nic na Ciebie nie działa? Głodówki, porady influencerów czy popularne diety nie przynoszą rezultatów, bo nie są dostosowane do Twojego stylu życia.

Większość z nas potrafi wytrzymać w reżimie diety i treningów przez pewien czas. Niestety, to tylko pułapka. Motywacja, która sprawiła, że zaczęłaś się starać, szybko się kończy. A dieta zderza się z prawdziwym życiem: wypadami do restauracji czy wyjazdem na wakacje. Klasyczny efekt jo-jo. 

NIE JESTEŚ
W TYM SAMA!

Życie na emigracji nie jest łatwe, szczególnie na początku.

Każda, kobieta, która wyprowadziła się z kraju, zderza się z wyzwaniami. Nowy dom, nowy język, nowa praca, kultura, jedzenie oraz najgorsza z nich wszystkich – samotność.

W takim zawirowaniu trudno mieć siłę, żeby dbać o zdrowie czy ciało. Często kobiety nie mają czasu na zdrowe gotowanie i sport. Praca na kilka zmian też nie pomaga w utrzymaniu rygoru. A gotowe jedzenie jest łatwo dostępne i takie tanie… 

Bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę.

Szczególnie jeśli nikt nas nie nauczył, co to znaczy odżywiać się zdrowo. Kiedy więc chcemy schudnąć, zaczynamy powielać dawno obalone mity: nie jemy po 18, wyrzucamy z talerza ziemniaki, odpalamy darmowe filmy z treningami fitness… A efektów brak.

Potrafimy w tym trwać latami. Latami wstydzimy się tego, jak wygląda nasze ciało.

Odwrócimy Twoje podejście do odchudzania o 180 stopni!

Rozpocznij nowy rozdział życia i zacznij w końcu kochać to, jak czujesz się w swoim ciele. Bez rygorystycznych diet, katorżniczych ćwiczeń czy efektu jo-jo. A to wszystko pod czujnym okiem Twojego personalnego trenera i dietetyka dostępnego przez 5 dni w tygodniu.

„Dziewczyny chudną na świecie” to program dla wszystkich Polek mieszkających za granicą, które chcą schudnąć, ukształtować sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki raz na zawsze.

Łączymy system żywieniowy z indywidualnymi treningami – a to wszystko dopasowujemy do Twoich oczekiwań, stanu zdrowia, stylu życia, preferencji oraz potrzeb.

Jesteś pod stałą kontrolą przypisanego do Ciebie trenera i/lub dietetyka. Jesz to, co lubisz i ćwiczysz, jak lubisz. Totalna rewolucja!

Jak to działa?

W zależności od wybranego planu możesz skorzystać z pełnej oferty lub zdecydować się jedynie na jej część:

STRUKTURA
ŻYWIENIOWA

Nasz plan żywieniowy nie jest typową dietą narzucającą, co jeść i na siłę wpasowującą Cię w ramy. Dietetyk dostosuje plan pod Twoje cele, styl życia oraz preferencje. Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiała stosować żadnych „cudownych” diet odchudzających.
  • Jesz to, co lubisz. A jeśli czegoś nie lubisz, to nam to zgłaszasz i już nigdy nie pojawi się to w Twojej diecie.
  • Plan tworzymy wspólnie. Szykuje Ci się wyjście na miasto lub lampka wina u znajomych? Uwzględnimy to!
  • Poznajesz zasady zdrowego odżywiania i z czasem „na oko” wiesz, jak kontrolować porcje, np. ilość mięsa czy ziemniaków.
  • Nie musisz liczyć kalorii – zrobimy to za Ciebie. Chyba że bardzo chcesz to robić…
  • Nie musisz gotować osobno dla rodziny i dla siebie. Czas przygotowywania posiłków nie zajmuje Ci nawet minuty dłużej niż zwykle.
Przydzielony trener stworzy indywidualny plan treningowy zaprojektowany dla Ciebie od A do Z. Masz więc pewność, że ćwiczenia są dopasowane do Twoich możliwości, masy ciała, stanu zdrowia i założonych celów. A co najważniejsze – będzie to taka aktywność, jaką lubisz!
  • Ty decydujesz, gdzie chcesz trenować, kiedy i ile razy w tygodniu.
  • Nie chcesz chodzić na siłownię? Nie ma problemu. Nie musisz! Siłownia nie jest dla każdego.
  • Uwzględniamy każdy rodzaj aktywności fizycznej, jaki sprawia Ci przyjemność: ćwiczenia na macie, rower, pływanie czy pilates.
  • Nie jesteś typem sportowca? Możesz zacząć od spacerów. Liczenie kroków w połączeniu z dobrym planem żywieniowym zdziałają cuda.
  • Plany treningowe wraz z filmami znajdziesz w dedykowanej aplikacji. Dzięki temu wiesz, jak poprawnie wykonać każde z ćwiczeń.

PLAN
TRENINGOWY

APLIKACJA
MOBILNA

Dodatkowo:
nasze autorskie narzędzie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej!

Nasze klientki otrzymują dostęp do wygodnej aplikacji mobilnej. Znajdziesz tu swój dedykowany plan oraz możliwość wygodnego kontaktu z opiekunem. W aplikacji możesz też prowadzić dziennik żywieniowy, dodawać zdjęcia sylwetki, a także ustalać z trenerem plan treningowy i dodawać go do kalendarza.

Często pytacie!

Jak wygląda komunikacja z trenerem lub dietetykiem?

Nie jesteś na tej drodze sama! Twój trener jest cały przy Tobie. Możesz do niego pisać lub dzwonić, a on będzie prowadził Cię tak skutecznie, jak to tylko możliwe.

Główny kanał komunikacji: aplikacja

Wszystko odbywa się przez naszą aplikację, gdzie znajdziesz bezpośredni czat umożliwiający zadawanie pytań Twojemu personalnemu trenerowi. Trenerzy pracują od 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku i czasami w soboty. Zwykle odpowiadają w ciągu 2-3 godzin (maksymalnie 24).

Śledzenie postępów

Aplikacja monitoruje Twój progres, dzięki czemu trener widzi, jak się czujesz, co jesz, ile śpisz, ile trenujesz i jakie rezultaty osiągasz. W ten sposób może szybko zareagować i porozmawiać z Tobą, abyś w trakcie współpracy z nami stale była na właściwym torze.

Video Feedback

Raz w tygodniu trener nagra dla Ciebie personalizowany film video z feedbackiem podsumowującym Twoją pracę w danym okresie. Omówi osiągnięte postępy i określi dla Ciebie cele na kolejny tydzień.

5 rozmów telefonicznych przez 12 tygodni, a potem 1 miesięcznie

Pierwszy telefon z opiekunem dotyczy Twojego stanu zdrowia, treningów oraz stylu żywienia (ostrzegamy – będzie bardzo szczegółowo!). Drugi telefon pomoże Ci zrozumieć plan dalszego działania i ustawić cele żywieniowe i/lub treningowe.

Następnie odbędziemy 3 telefony sprawdzające (po 3, 7 i 11 tygodniu współpracy). Opowiesz nam co Ci się podoba, a co nie oraz co chciałabyś zmienić. Dzięki temu lepiej spersonalizujemy Twój plan, abyś na pewno była zadowolona.

Telefon Ratunkowy

Nie wszystko w życiu da się przewidzieć. Dlatego w każdej chwili możesz umówić się na „Telefon Ratunkowy” ze swoim opiekunem. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Dlaczego warto nam zaufać?

polishpt-kobiety-dlaczego-warto

Przeprowadzamy Cię przez cały proces za rękę. Nie musisz wiedzieć, jak liczyć kalorie, ile jeść posiłków, która dieta jest dobra dla Ciebie, ile razy w tygodniu trenować czy co jeść przed i po wysiłku fizycznym.

Wiele naszych klientek zaczyna od zera. Ich tryb życia często nie pozwala na poświęcanie wielu godzin na sport. Dla nas najważniejsze, żebyś się w ogóle ruszała. Dopiero po czasie wprowadzamy bardziej zaawansowane treningi.

Trener jest dobierany na podstawie Twojego wieku, oczekiwań, problemów, z jakimi się zmagasz, a nawet charakteru. Nasi mentorzy wspólnie dopasowują trenerów do poszczególnych podopiecznych.

To Ty wybierasz swoje cele, a także sposób śledzenia progresu. Dysponujemy różnymi narzędziami, dzięki czemu możesz sobie wybrać, które z nich doprowadzą Cię tam, gdzie chcesz dojść.

Większość diet czy treningów upada w momencie, kiedy kończy się motywacja. Nasze podejście jest inne. Pracujesz na systemie zmiany nawyków, więc motywacja nie będzie Ci do niczego potrzebna.

Wiek, ciąża, waga, choroby, przyjmowane leki czy kontuzje nie stanowią dla nas problemu. W naszym zespole są eksperci od psychodietetyki i dietoterapii oraz doktor nauk o zdrowiu.

Wiemy, jak ważny jest stały kontakt z opiekunem. Kiedy coś w Twoim planie wymaga zmiany, nie czekamy na to, aż sama to zgłosisz, a potrafimy dostosować go na podstawie tego, co się u Ciebie dzieje.

Świadomość porcji jedzenia czy techniki wykonywanych ćwiczeń pozostaną z Tobą do końca życia. Nawet po zakończeniu współpracy będziesz w stanie sobie poradzić, a nawet przekazać tę wiedzę dzieciom.

Jeśli będziesz miała zastrzeżenia do jakości wykonywanej przez nas usługi lub jeśli pomimo trzymania się zasad, nie będziesz miała efektów, zwrócimy Ci pieniądze. Krótko mówiąc – nic nie tracisz!

Efekty naszych klientek mówią same za siebie

Poznaj niesamowite historie kobiet, które już korzystają z naszych usług.

Albo zacznij od małego kroku
i rozpocznij wielką rewolucję wypełniając ten formularz!

Gotowa na zmianę? Świetnie! Wypełnij ten krótki formularz.
Skontaktujemy się z Tobą, by omówić szczegóły.