TRENING
DLA NIEGO

Zaprojektujemy twój plan treningowy, który będzie dopasowany do Ciebie, twoich możliwość, twojego stanu zdrowia oraz twoich celów. Będziemy go analizować oraz zmieniać w zależności od twojego progresu oraz celu.

Również to, gdzie będziesz trenować i ile razy należy do ciebie, jeżeli chcesz trenować w domu to nie ma problemu możemy zaprojektować twój plan w domu bądź na siłowni.

Plan treningowy jak i resztę rzeczy będziemy trzymać na naszej aplikacji którą używamy do trenowania naszych podopiecznych tak żeby wszystko było w jednym miejscu oraz dodatkowo możesz nagrać filmy ze swoich treningów, a trener przeanalizuje twoją technikę i wyślę Ci feedback co można zrobić lepiej.

Jeżeli chodzi o żywienie to naszą misją jest nauczyć ciebie jak powinieneś się odżywiać. Dostosujemy twój plan żywieniowy, pod twoje cele, styl życia oraz preferencje.

Plan żywieniowy ma na celu uwolnić cię od wszystkich nieudanych diet. Naszą misją jest nauczyć Cię jak jeść, tak aby utrzymać formę na lata, będziesz już świadomy jak się odżywiać. Daje Ci to wolność wyboru, Więc dzięki temu jedzenie na mieście, czy u znajomych nie będzie już problemem.

Nie musisz liczyć kalorii, ponieważ my je za ciebie policzymy. Chyba, że bardzo chcesz liczyć kalorie? To już zależy od ciebie. Stawiamy bardziej na kontrolowanie porcji, więc to ty tutaj będziesz mogła wybrać co byś chciał zjeść! Czyli np. musisz wiedzieć, ile tego mięsa powinno być na talerzu, ile chleba zjeść czy ziemniaków. Dzięki temu daje Ci to dużą wolność, gdzie potem można śmiało robić dużo rzeczy na oko, bo już znasz swoje porcje!

Więc nie jest to typowa dieta, gdzie narzucamy ci co masz zjeść oraz w którą musisz się wpasować. To my dobierzemy wszystko do Ciebie!

ŻYWIENIE
DLA NIEGO

Często pytacie!

Jak wygląda komunikacja z trenerem lub dietetykiem?

Twój trener jest cały czas przy Tobie, nie jesteś z tym sam, możesz do nas pisać bądź dzwonić, a on będzie prowadził Cię tak skutecznie, jak to tylko będzie możliwe!

Główny kanał komunikacji = aplikacja

Wszystko odbywa się przez naszą aplikację, gdzie znajdziesz bezpośredni czat umożliwiający zadawanie pytań Twojemu personalnemu trenerowi. Trenerzy pracują od 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku oraz czasami w soboty i zwykle odpowiadają w ciągu 2-3h (max 24h).

Śledzenie postępów

Aplikacja monitoruje wszelki progres, dzięki czemu Twój trener widzi, jak się czujesz, co jesz, ile śpisz, ile trenujesz i jakie rezultaty osiągasz.
W ten sposób może szybko zareagować i porozmawiać z Tobą, abyś w trakcie współpracy z nami stale był na właściwym torze.

Video Feedback

Raz w tygodniu twój trener nagra dla Ciebie i prześle film video z feedbackiem podsumowującym bieżący okres. Omówi postępy i określi cele na przyszły tydzień.

5 rozmów telefonicznych przez okres 12 tygodni, a potem 1 miesięcznie

Pierwszy telefon dotyczy wywiadu na temat twojego zdrowia, treningu oraz stylu żywienia (będzie szczegółowo).
Drugi telefon pomoże Ci zrozumieć nasz plan działania i ustawić do cele żywieniowe i/lub treningowe.
Następnie odbędziemy 3 telefony sprawdzające (po 3, 7 i 11 tygodniu współpracy), na których powiesz nam co ci się podoba, co nie odpowiada i chcesz zmienić. Dzięki temu lepiej spersonalizujemy Twój plan.

Telefon Ratunkowy

Nie wszystko można przewidzieć, dlatego zawsze będziesz mógł umówić się na „Telefon Ratunkowy”. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, więc dodatkowy kontakt to żaden problem.

Gotowy do współpracy? Poznaj kilka historii mężczyzn, którzy korzystają z naszych usług!

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Świetnie! Wypełnij ten krótki formularz. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy wszystkie szczegóły.